کشف من درباره علاقه ام به سئو

 امروز درباره خودم یک کشفی کردم. و اون این بود من فهمیدم به سئو خارجی علاقه ای ندارم. حالا چجوری این کشف رو کردم. امروز یعنی پنج شنبه مورخ 1398/11/17 طبق اسپرینتی که برای خودم چیده بودم. باید یه لیست بک لینک برای هفته آینده تهییه می کردم. 

و تصمیم گرفتم آموزش بک لینک سازی محسن طاووسی رو ببینم. بعد اش بر اساس اطلاعاتی که از کلاس های پوریا آریا فر و آکادمی وبسیما داشتم. این لیست رو تهیه کنم. 

شاید به یک ساعت اول ویدیو ها نکشید که احساس کردم من ادم این داستان نیستم. اصلا حس وقت تلف کردن دارم هنگامی که بخوام به تک تک روش های کلاه خاکستری فکر کنم. و انرژِی سرشون بزارم. 

سئو رو من دوست دارم. اما به خاطر بحث افزایش فروش و بحث برندینگ اش. 

من سئو رو دوست دارم و سئو برای من لذت بخش هست به خاطر بحث محتوای اون و بحث یوزر فرندلی بودن اش. 

من هیچ گونه علاقه ای به سئو خاکستری و کلاه سیاه ندارم. 

و اصلا دوست ندارم به الگوریتم های گوگل نگاه کنم که چجوری می تونم دورشون بزنم؟ و حس وقت تلف کردن بهم می ده. من دوست ندارم کاری کنم که وقتم سر این بره چجوری تکنیک های سئو رو پیاده سازی کنم تا گوگل من رو پنالتی نکنه؟؟؟

دوست دارم بیشتر متن بنویسم. دوست دارم بیشتر به سئو داخلی سایت و نیاز کاربر ها پاسخ بدم. و هر تلاشی بکنم تا کاربری که وارد یک سایت میشه بتونه نیاز اش رو برطرف کنه و حس خوبی از سایته بگیره. من این ها رو خیلی خیلی بیشتر دوست دارم. تا اینکه بک لینک بزنم. و سیاست بک لینک رو برای سایتی پیاده کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *