بهترین افزونه سئو داخلی کدومه؟یوست؟

آموزش ویدیویی افزونه یوست

یادتونه یکی از دوستام 5 تا سوال رو برام فرستاده بود و قرارمن بر این شد اون 5 سوال رو بهش جواب بدم. و همین طور که دارم جواب می دم مقالات و ویس ها رو هم در سایت خودم بارگزاری کنم؟

این سوال 4 ام اون سری سوالات هست. می خوام در این مقاله به این سوال جواب بدم که بهترین افزونه سئو داخلی کدومه ؟ من برای این سوال 3 تا جواب دارم.

  1. توی ویدیو گفتم
  2. افزونه yoast
  3. افزونه seo meta in 1 click

جواب اول من درباره سوال

جواب اول من یک جوابی هست که چه طرف وردپرس کار باشه چه سایت اختصاصی داشته باشه به دردش می خوره؛ و اتفاقا اغلب از دید خیلی ها می افته. ( توی ویدیو بهتون گفتم چیه )

افزونه yoast و آموزش افزونه یوست

جواب دوم من، همون طوری که خود، فردی که سوال رو پرسیده بود جواب خودش رو داده بود افزونه yoast بهترین افزونه برای وردپرس کار هاس. من دلم نمی یاد فقط در همین حد تایید کنم که بله افزونه یوست خوبه! توی ویدیو آموزش افزونه yoast روگفتم.

افزونه seo meta in 1 click

این افزونه یک اکستنشن هست که بر روی مرورگرتون نصب می کنید. آموزش کار با این افزونه و بخش هایی که داره رو در ویدیو آنالیز سئو داخلی سایت منتشر کردم. درصورتی که دوست داری آموزش افزونه seo meta in 1 click رو ببینی مقاله بهترین سایت آنالیز سئو رو بخون.

فعلا در ویدیوی این پست به دلیل اینکه تایم اش زیاد تر از این نشه نتونستم هر سه جواب رو در یک ویدیو بیارم و تصمیم گرفتم در ویدیوی دیگری بهتون اون رو آموزش بدم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *